MenÜ Adİsyon Takİp Sİstemlerİ (MATS)

MATS Hakkında

MATS restoran, kafe, pastane, bar ve otellerde sipariş ve adisyonları takip etmeyi sağlayan tablet / mobil sipariş otomasyonu çözümüdür. Daha hızlı, daha pratik! İster dokunmatik ekranlı bilgisayarlardan, ister tabletlerden, ister telefondan! MATS platform bağımsızdır! MATS çevre dostudur! MATS ile misafirlerinizin yemek deneyimini keyifli hale getirin. Müşteri memnuniyetinizi artırın. Karlılığınızı artırın! Kendi menünüzü bir kaç dakika içerisinde oluşturup kullanmaya başlayabilirsiniz! Ürünlerinizin iştah açan fotoğraflarını en beğendiğiniz sunum şeklinde sunabilirsiniz.

Yönetim paneli uygulaması ile işletmenizdeki tüm masaları, paket siparişlerinizin durumlarını rahatlıkla izleyebilirsiniz. Anket uygulaması, reklam alanı gibi ek özelliklerimiz ile rakiplerinizin bir adım ötesine geçin! MATS ile hayalinizdeki menüyü misafirleriniz ile paylaşın! MATS kurulum gerektirmez. Online sipariş modülü sayesinde mobil cihazlardan da rahatça siparişlerinizi takip edebilirsiniz ve yönetici paneline ulaşabilirsiniz. MATS, ürün, menü ve kategorilerinizi kolayca tanımlayarak, dakikalar içinde sipariş ve ödeme almaya başlamanızı sağlayacak şekilde hazırlandı.

Yönetici İzleme Ekranımız size ihtiyacınız olan raporları sunmak için tasarlandı! İster ofisinizden, ister evinizden, isterseniz mobil cihazınıcihazlardan işlerinizi takip edebilirsiniz. Gün içerisinde gerçekleşen ürün satışlarınızı görsel grafikler ve raporlar üzerinden analiz edin. Gün sonu, adisyon, satış ve tahsilatlarınızı raporlayın! Reklam Alanı özelliğimiz ile misafirlerinizin yemeklerini bekleme sürelerinde ya da yemek sonrasında, tabletin kullanım dışı olduğu anlarda kampanyalarınızı, yeni ürünlerinizi ya da dilediniz reklamları görüntülemelerini sağlayabilirsiniz!